TRMN

The Royal Manticoran Navy je organizace založená fanoušky práce Davida Webera. Následující text je kapitánovým překladem z hlavních stránek TRMN:

Všechno začalo v roce 2007, kdy se dva přátelé sešli aby si promluvili o sérii Honor Harringtonové psané Davidem Weberem. Chtěli uctít silnými charaktery tažený příběh umístěný ve skvělém vesmíru, ale brzy zjistili, že neexistuje žádná fanovská organizace, která by jim to umožnila. Po roce tvrdé práce se jim podařilo položit základy The Royal Manticoran Navy Fan Association. Začátkem roku 2009 zahájila nově vzniklá organizace dialog se společností Ad Astra. Později toho roku se náš První Vesmírný lord setkal s Davidem Weberem a představil mu naši představu organizace. A výsledek: Roku 2011 již existovala The Royal Manticoran Navy: Oficiální organizace fanoušků Honor Harringtonové.

The Royal Manticoran Navy je fanouškovská organizace Honor Harringtonové a Honorverse. Jsme rychle rostoucí organizace schopná podpořit svoje členy. Můžeme pomoci svým členům se založením nového místního chapteru a nabízíme kurzy Saganami Island Academy. Tyto testy vám pomohou k osobnímu růstu nejen v rámci Honorverse, ale měly by vám pomoci stát se lepším manažerem v reálném životě.

První Lord Admirality pracuje se všemy členy štábu aby zajistili že vám organizace přinese ten nejlepší balíček, jaký fanoušek může dostat. K tomu používáme prvotřídní komunikační nástroje včetně: The Manticore’s Tale, našeho oficiálního časopisu, této webové stránky (Poznámka kapitána: www.trmn.org) a naší skupiny na Facebooku.

Neváhejte prozkoumat tyto stránky a pokud vás zaujme to co uvidíte, připojte se k nám. Cokoliv se rozhodnete udělat, pamatujte na jedno, Do It With Honor!

7. Flotila

7. Flotila je součástí The Royal Manticoran Navy pro oblasti Evropy, Jižní Afriku a státy bývalého Sovětského svazu. Momentálně pod velením Staršího kapitána Jana Cabrnocha.

V současnosti jsou v 7. flotile dva chaptery, oba domovem v Čechách. HMS Iwo Jima, starší z obou chapterů, je těžký výsadkový transport jehož posádku tvoří převážně RMMC. HMS Loki je lehký křižník třídy Apollo a jeho posádku tvoří ti, jež nejsou tak hardcore jako mariňáci. Kromě našich dvou meeting chapterů jsou v oblasti 7. flotily ještě dva dopisní chaptery, GNS Glory a GNS Albion.

Jako členové TRMN se snažíme reprezentovat na různých conech a HMS Iwo Jima také pravidelně každé léto pořádá airsoftovou akci zaměřenou spíše na taktiku a drill než na vrhání obřího množství plastu všemi směry. Doufejme, že brzy na těchto stránkách najdete také fotky z našich akcí a možná i nějaké to zábavné video.

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat na hmsiwojima(at)gmail.com

Big Cat Rescue

The Royal Manticoran Navy oficiálně sponzoruje organizaci Big Cat Rescue na Floridě. Jedná se o nevýdělkovou organizaci zaměřenou na záchranu kočkovitých šelem. Doporučil bych vám alespoň nakouknout na jejich stránky. K tomu vám poskytnu malý a šikovný odkaz:

Big Cat rescue Charity