Festival Fantazie

13.6.2013 by Caba

Dámy a Pánové, začíná léto a s ním přichází největší český con: Festival Fantazie v Chotěboři. Od 28.6. do 7.7. se zaplní Chotěboř fanoušky a my budeme mezi nimy. České chaptery TRMN se budou akce účastnit a ve spolupráci se spřáteleným fanklubem HMS Phantom budeme propagovat dílo Davida Webera v linii Klasiconu.

Starcon

21.4.2013 by Caba

Předminulý weekend proběhl pražský Starcon a po dlouhé době jsme se zase v hojném počtu sešli. Někteří z nás měli přednášky (dobře, já jsem měl přednášku), a jiní byli jako návštěvníci. Proběhla ceremonie změny velení na HMS Phantom, spřátelené fan organizace, kde jsem se vzdal pozice kapitána a stal se zástupcem velitele Eskadry. Kromě toho se také k Phantomu připojila Graysonská loď Equinox. Moje ostatní zevrubné postřehy se dají shrnout tím, že jsem toho moc nepostřehnul. Divadlo Tři kapitáni bylo fajn ale jinak jsem po conu víceménně bloumal, s vyjímkou momentů kdy jsem tančil nebo zpíval... Když o tom tak přemýšlím tak mi začíná v hlavě hrát známý song z Jestli se rozzlobíme, budeme zlí.

Stránky ve zkušebním provozu

21.4.2013 by Caba

Stránky konečně dosáhly publikovatelné verze a proto je s velkou radostí a značným nedostatkem spánku konečně nasazuji. Do Star-conu jsem to sice nestihl ale snaha se určitě cení, ne?